Home / Business / Imoteca gestioneaza ansambluri rezidentiale de peste 162 milioane de euro
Stitched Panorama

Imoteca gestioneaza ansambluri rezidentiale de peste 162 milioane de euro

Prezenta de 12 ani pe piata din Romania, compania imobiliara Imoteca a reusit, fara sa atraga pana astazi atentia asupra brandului propriu, sa gestioneze in exclusivitate un impresionant portofoliu, de peste 1300 de unitati locative cu o valoare de piata de peste 162 milioane de euro.Echipa de profesionisti Imoteca ofera servicii integrate pentru investitori si dezvoltatori interesati de piata rezidentiala din Bucuresti.

În ultimii zece ani, de la boom-ul imobiliar la criza financiara si acum la stabilizarea pietei imobiliare, Imoteca a construit o companie de servicii imobiliare integrate avand ca principal scop promovarea si vanzarea in exclusivitate a ansamblurilor rezidentiale. “In aceasta perioada, am  investit constant in construirea si consolidarea echipei, constientizand ca doar o  echipă extrem de motivată şi de competentă, cu o percepţie clară asupra obiectivului común, va oferi servicii de cea mai buna calitate pentru clienti”, spune Rafaela Nebreda.

Rafaela Nebreda-Managing Partner (1)

În prezent, Imoteca se extinde rapid pe segmentul proiectelor rezidentiale in exclusivitate.

In acest moment, Imoteca promoveaza si vinde pe baze exclusive unele dintre cele mai reprezentative proiecte rezidentiale din Bucuresti – peste 1300 de unitati rezidentiale noi in 10 proiecte localizate in Bucuresti: Timisoara 58 (www.timisoara58.ro), Vernescu Residence (www.vernescu-residence.ro), Popa Nan faza 1 si faza 2 (www.popanan21.ro), Rotasului Apartments (www.rotasului-apartments.ro), Gran Via Park (www.granviapark.ro), Aviatiei Apartments (www.aviatiei-apartments.ro) , Parisian Views (parisian-views.imoteca.ro), Valletta Residence (www.vallettaresidence.ro), American Village (www.americanvillage.ro), Docentilor 2-4 (in progress).

Subsidiar al GIS Group in Romania, Imoteca are in portofoliu cea mai buna selectie de proprietati rezidentiale din Centrul si Nordul Capitalei, acoperind astfel toate zonele de pret si buget.

 

 

About Fulvia Meirosu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>